fotel bujany Deluxe, proj. Takeshi Nii, ZSSR, 1 sztuka

fotel bujany Deluxe lub Nychair K2, zaprojektowany przez japońskiego designera Takeshi Nii pod koniec lat50, wyprodukowany prawdopodobnie w ZSSR, w tym zestawieniu materiałowym dostępny tylko jeden.

Parametry i ważne informacje:
  • Projektant: Takeshi Nii
  • Produkcja: ZSSR, lata 50-70.
  • Wymiary fotela: 55cm x 94cm x 88cm
  • Materiały: Siedzisko wykonane jest z czarnej winylowej tapicerki, konstrukcja wykonana jest z porządnych stalowych rurek, a płozy i podłokietniki z drewna
  • Stan zachowania: Fotel mimo wieku zachowany w świetnym stanie, posiada niewielkie ślady użytkowania
  • Cena: 1300 zł brutto
  • Dostępność: 1 sztuka
Opis:

To wyjątkowy mariaż japońskiego designu i Sowieckiej produkcji. Takeshii Nii zaprojektował ten fotel w latach 50, produkowane potem w ZSSR trafiły w sporej ilości do Polski. Możliwość składania i wodoodporna winylowa tapicerka sprawia, że fotel świetnie sprawdzał się w różnego rodzaju wycieczkach.

Fotel występował w różnych wariantach kolorystycznych i materiałowych. Ten jest prawdopodobnie najładniejszy z nich wszystkich, siedzisko wykonane jest z grubej, czarnej, błyszczącej tapicerki a podłokietniki i płozy z bardzo ładnego ciemnego drewna (podłokietniki zwykle są mniej eleganckie plastikowe). Wszystko zachowane w doskonałym stanie! (to rzadkość).

Dostępna 1 sztuka, idealna na wakacyjny biwak lub werandę w Twoim domku letniskowym.

Cena: 1200 zł za sztukę (cena zawiera 23% podatek VAT)  / 350 euro for a piece   – rezerwacja

zamówienia i kalkulacja ceny transportu: chairs@krzeslarz.pl
Wysyłka możliwa w granicach Polski i Europy.
Odbiór osobisty na Pradze Południe, możliwa dostawa na terenie Warszawy.
Gwarantuje prawdziwość opisu pochodzenia moich mebli i stanu zachowania, w przypadku znacznych rozbieżności między opisem, a stanem faktycznym przyjmuje zwroty pokrywając 100 procent kosztów które poniósł klient.
Wszystkie meble które sprzedajemy są używane, w związku z tym posiadają liczne ślady użytkowania, opis stanu uwzględnia niestandardowe zużycie, wpływające na estetykę lub wytrzymałość mebla.
Ważne! Zawsze lepiej jest kupić używany mebel niż nowy 🙂
orders and shipping price: chairs@krzeslarz.pl
transport is possible to whole europe.