zielone Rey 3300, proj. Bruno Rey, Kusch+co, 2 sztuki

Zestaw 2 zielonych krzeseł Rey 3300, zaprojektowane przez Bruno Reya w 1971 roku  i wyprodukowane w latach 90 przez niemiecką firmę Kusch+Co. To kultowy przykład szwajcarskiego designu, minimalistyczne, uniwersalne i trwałe.

Parametry i Ważne Informacje

  • Projektant: Bruno Rey
  • Producent: Kusch+Co, Niemcy
  • Projekt: 1971 rok, wyprodukowane w latach 70
  • Materiały: Lite drewno bukowe, gruba liściasta sklejka, metalowe łączniki
  • Wymiary: 44 cm x 49 cm x 80 cm (szerokość x głębokość x wysokość)
  • Kolor: Zielona bejca + bezbarwny lakier poliuretanowy
  • Dostępność: 2 sztuki
  • Cena: sold

Opis

Krzesło Rey 3300, zaprojektowane przez Bruno Reya, to ikona szwajcarskiego wzornictwa. Jego minimalistyczny design sprawia, że pasuje do każdego wnętrza, a ponadczasowa estetyka podkreśla elegancję przestrzeni. Wykonane z litego drewna bukowego i grubej sklejki liściastej, połączonych wytrzymałymi metalowymi łącznikami, krzesła są nie tylko stylowe, ale także niezwykle trwałe. Ergonomiczny design i kompaktowe wymiary zapewniają wygodę użytkowania oraz łatwość przechowywania,.

Wartość

Krzesła Rey 3300 stanowią dobrą inwestycje. Trudno je zniszczyć, co sprawia że łatwo je odsprzedać w dobrej cenie. Nowe egzemplarze kosztują obecnie 2500 zł, proces produkcyjny jest bardzo skomplikowany ale nowy producent HAY staje na wysokości zadania i utrzymuje jakość na tym samym wysokim poziomie (także ta cena jest zrozumiała i pewnie będzie rosła).

Cena: sprzedane /sold

zamówienia i kalkulacja ceny transportu: chairs@krzeslarz.pl
Wysyłka możliwa w granicach Polski i Europy.
Odbiór osobisty na Pradze Południe, możliwa dostawa na terenie Warszawy.
Gwarantuje prawdziwość opisu pochodzenia moich mebli i stanu zachowania, w przypadku znacznych rozbieżności między opisem, a stanem faktycznym przyjmuje zwroty pokrywając 100 procent kosztów które poniósł klient.
Wszystkie meble które sprzedajemy są używane, w związku z tym posiadają liczne ślady użytkowania, opis stanu uwzględnia niestandardowe zużycie, wpływające na estetykę lub wytrzymałość mebla.
Ważne! Zawsze lepiej jest kupić używany mebel niż nowy 🙂
orders and shipping price: chairs@krzeslarz.pl
transport is possible to whole europe.