skórzane krzesła DSC106, proj. Giancarlo Piretti, Castelli, 1/6 sztuk

krzesła DSC 106 zaprojektowane przez włoskiego projektanta Giancarlo Pirettiego w 1965 roku, wyprodukowane przez Castelli we Włoszech.

Parametry i Ważne Informacje

  • Projektant: Giancarlo Piretii
  • Producent: CASTELLI, Włochy, sygnowane
  • Projekt: 1965
  • Materiały: Stalowa rama, siedzisko i oparcie wykonane z grubej skóry syntetycznej wybarwionej na żółto pomarańczowy kolor
  • Wymiary: szerokość 568 mm, wysokość 757 mm ,głębokość 559 mm, waga 7,5 kg
  • Stan zachowania: ostała ostatnia sztuka, ma podartą skórę na podłokietniku więc cena jest promocyjna 480 zł, podłokietnik można zdjąć
  • Dostępność: 0/6 sztuk
  • Cena: sprzedane

DSC 106 to jedno z najbardziej znanych krzeseł marki Castelli. Zaprojektowane zostało w 1965 roku przez Giancarlo Pirettiego. Krzesło charakteryzuje wyjątkowa wygoda i wytrzymałość, zaprojektowane zostało bowiem jako krzesło konferencyjne.

Siedzisko i oparcie pokryte są bardzo grubą skórą syntetyczną w kolorze żółtym, skóra zachowana jest w dobrym stanie, posiada nieliczne rysy i plamy. Podłokietniki również obłożone są taką skórą, 4 zestawy zachowane w dobrym stanie, 2 zniszczone. Z każdego krzesła można zdjąć podłokietniki.

Metalowe elementy pozbawione są rdzy, na szarych  plastikowych obudowach nóg widać ubytki i przetarcia.

Dostępne 1/6 sztuk – została ostatnia sztuka, ma podartą skórę na podłokietniku więc cena jest promocyjna 480 zł, podłokietnik można zdjąć

Cena:  sprzedane / sold

zamówienia i kalkulacja ceny transportu: chairs@krzeslarz.pl
Wysyłka możliwa w granicach Polski i Europy.
Odbiór osobisty na Pradze Południe, możliwa dostawa na terenie Warszawy.
Gwarantuje prawdziwość opisu pochodzenia moich mebli i stanu zachowania, w przypadku znacznych rozbieżności między opisem, a stanem faktycznym przyjmuje zwroty pokrywając 100 procent kosztów które poniósł klient.
Wszystkie meble które sprzedajemy są używane, w związku z tym posiadają liczne ślady użytkowania, opis stanu uwzględnia niestandardowe zużycie, wpływające na estetykę lub wytrzymałość mebla.
Ważne! Zawsze lepiej jest kupić używany mebel niż nowy 🙂
orders and shipping price: chairs@krzeslarz.pl
transport is possible to whole europe.