rzeźbione stołki barowe, 4 sztuki

Rzeźbione stołki barowe w stylu zakopiańskim.

Parametry i Ważne Informacje:

  • Rok wykonania: lata 70-80
  • Materiały: Lite drewno dębowe. malowane na czarno
  • Wymiary: szerokość i głębokość około 45cm, wysokość około 78cm
  • Stan zachowania: bardzo dobry
  • Dostępność: 4 sztuki
  • Cena: 1500 zł brutto za sztukę

Opis :

Cztery jedyne w swoim rodzaju stołki barowe, wykonane na zamówienie w latach 70 przez artystę tworzącego w stylu zakopiańskim. Styl mebli bardzo przypomina dzieła innych rzeźbiarzy ze słynnej szkoły im. Antoniego Kenara w Zakopanem. Autor nie został zidentyfikowany.

Stołki wykonane są z litego drewna dębowego malowanego na kolor czarny. Każdy element jest ręcznie rzeźbiony (z każdej strony!) z innego kawałka drewna, artysta dostosowywał kształt mebli do materiały który posiadał, dzięki temu uzyskał niezwykle organiczną formę, a każdy stołek  jest inny.

Możliwość zakupu całego zestawu w niższej cenie, w skład zestawu wchodzą 4 stołki barowe, 4 krzesła, stół, ława, karnisze, stołeczek.

Cena: sprzedane / sold

zamówienia i kalkulacja ceny transportu: chairs@krzeslarz.pl
Wysyłka możliwa w granicach Polski i Europy.
Odbiór osobisty na Pradze Południe, możliwa dostawa na terenie Warszawy.
Gwarantuje prawdziwość opisu pochodzenia moich mebli i stanu zachowania, w przypadku znacznych rozbieżności między opisem, a stanem faktycznym przyjmuje zwroty pokrywając 100 procent kosztów które poniósł klient.
Wszystkie meble które sprzedajemy są używane, w związku z tym posiadają liczne ślady użytkowania, opis stanu uwzględnia niestandardowe zużycie, wpływające na estetykę lub wytrzymałość mebla.
Ważne! Zawsze lepiej jest kupić używany mebel niż nowy 🙂
orders and shipping price: chairs@krzeslarz.pl
transport is possible to whole europe.