składane stołki, lata 80, 2 sztuki

składane stołki Vintage, 2 sztuki, 1980

Stołki będące przykładem dobrego designu z lat 80. Projekt ten przypisywany jest dwóm sławnym projektantom, Adrianowi Reedowi oraz Rogerowi Tallonowi, z czego bardziej prawdopodobne jest autorstwo tego pierwszego (w Internecie dostępne są przykłady jego sygnatury na tych meblach). Oferowane egzemplarze sygnatury nie posiadają, mimo wszystko to mebel którego współcześnie się nie produkuje a jego forma może być ozdobą współczesnego wnętrza.

Stołki składają się w taki sposób że zajmują minimalną ilość miejsca, po rozłożeniu tworzą ładną geometryczną formę. Dodatkowo jeden z nich posiada otwór pozwalający zawiesić taki stołek na jakimś haczyku w kuchni.

Szczegóły produktu:

  • Projektant: prawdopodobnie Adian Reed
  • Producent: prawdopodobnie Princes Design, Wielka Brytania
  • Rok projektu: lata 80
  • Produkcja: prawdopodobnie lata 80
  • Materiały konstrukcyjne: drewno bukowe
  • Wymiary: promień siedziska 31,5 cm, rozstaw nóg w najszerszym punkcie 39,0 cm. Wysokość  39,5 cm bez dziurki, 43 cm z dziurką
  • Kolor: Drewno bejcowane na brązowo, lakierowane bezbarwnym połyskującym lakierem. prześwitujące słoje drewna
  • Stan: Mechaniczny bardzo dobry, Powierzchnia drewna nosi liczne widoczne z przetarcia, ogólny stan wizualny jest dobry

 

Cena: sprzedane / sold  – po więcej super krzeseł zapraszam na stronę główną mojego sklepu – krzeslarz.pl

zamówienia i kalkulacja ceny transportu: chairs@krzeslarz.pl
Wysyłka możliwa w granicach Polski i Europy.
Odbiór osobisty na Pradze Południe, możliwa dostawa na terenie Warszawy.
Gwarantuje prawdziwość opisu pochodzenia moich mebli i stanu zachowania, w przypadku znacznych rozbieżności między opisem, a stanem faktycznym przyjmuje zwroty pokrywając 100 procent kosztów które poniósł klient.
Wszystkie meble które sprzedajemy są używane, w związku z tym posiadają liczne ślady użytkowania, opis stanu uwzględnia niestandardowe zużycie, wpływające na estetykę lub wytrzymałość mebla.
Ważne! Zawsze lepiej jest kupić używany mebel niż nowy 🙂
orders and shipping price: chairs@krzeslarz.pl
transport is possible to whole europe.