krzesła Quinta, proj. Mario Botta, Alias, Włochy, 1985, 4 sztuki

Zestaw 4 Krzeseł Quinta autorstwa Mario Botta dla Alias

Oferujemy wyjątkowy zestaw czterech krzeseł ‘Quinta’, które są dziełem szwajcarskiego architekta Mario Botty, jednego z najwybitniejszych przedstawicieli postmodernizmu. Krzesła te zostały zaprojektowane w 1985 roku i wyprodukowane przez renomowaną włoską firmę Alias.

Szczegóły produktu:

  • Projektant: Mario Botta
  • Model: Quinta
  • Producent: Alias, Włochy
  • Rok Projektu: 1985
  • Ilość: 4 sztuki
  • Materiały: Chromowana rurka, perforowana blacha malowana na czarno
  • Wymiary: Wysokość: 94 cm, Wysokość siedziska: 43 cm, Długość: 46 cm, Głębokość: 57 cm
  • Stan: Oryginalne, sygnowane, w doskonałym stanie

Opis: Każde krzesło z tego zestawu jest wyraźnym przykładem filozofii postmodernistycznej, gdzie forma nie podąża za funkcją, lecz tworzy niezależną, abstrakcyjną rzeźbę. Cechą charakterystyczną jest cienka, chromowana rama oraz czarne, perforowane siedzisko i oparcie, które są zarazem eleganckie jak i funkcjonalne dzięki swej giętkości, co zwiększa komfort użytkowania. Geometria krzeseł wydaje się zaskakująca i unikatowa, przecząc konwencjonalnej ergonomii.

Wartość: Krzeseł ‘Quinta’ wartość wynika nie tylko z ich funkcji użytkowej, ale przede wszystkim z unikalnego designu, historii ich stworzenia oraz ograniczonej liczby egzemplarzy. Są to nie tylko meble, ale także kolekcjonerskie dzieła sztuki, które z pewnością wzbogacą wnętrze każdego domu czy biura. To dobry wybór zarówno dla kolekcjonera jak i dla każdego pasjonata współczesnej architektury.

Cena: 2800 zł za sztukę (cena zawiera 23% podatek VAT)  / 600 euro for a piece

zamówienia i kalkulacja ceny transportu: chairs@krzeslarz.pl
Wysyłka możliwa w granicach Polski i Europy.
Odbiór osobisty na Pradze Południe, możliwa dostawa na terenie Warszawy.
Gwarantuje prawdziwość opisu pochodzenia moich mebli i stanu zachowania, w przypadku znacznych rozbieżności między opisem, a stanem faktycznym przyjmuje zwroty pokrywając 100 procent kosztów które poniósł klient.
Wszystkie meble które sprzedajemy są używane, w związku z tym posiadają liczne ślady użytkowania, opis stanu uwzględnia niestandardowe zużycie, wpływające na estetykę lub wytrzymałość mebla.
orders and shipping price: chairs@krzeslarz.pl
transport is possible to whole europe.