Krzesła ze sklejki, proj. Bruno Rey, Szwajcaria, 15 sztuk

15 krzeseł ze sklejki zaprojektowanych przez szwajcarskiego projektanta Bruno Rey ‘a, wyprodukowane zostały przez firmę Dietiker w latach 90.

Parametry i Ważne Informacje:

  • Rok projektu: lata 80/90
  • Projektant: Bruno Rey
  • Producent: Dietiker, Szwajcaria
  • Materiały: sklejka bukowa
  • Wymiary: wysokość 78 cm, wysokość siedziska 44 cm, szerokość 44 cm, głębokość 48 cm
  • Stan zachowania: dobry, nadający się do użytku bez renowacji ale krzesła posiadają ślady użytkowania w postaci przetarć lakieru
  • Dostępność:   15 sztuk
  • Cena: 900 zł brutto / sztukę

Bruno Rey stworzył w 1971 roku krzesło ‘3300″, które stało się jednym z najbardziej znanych szwajcarskich mebli. Ogromny sukces tego krzesła nakłonił go do projektowania różnych wariacji, ten model jest wyjątkowy, projektant zrezygnował ze słynnego metalowego łącznika na rzecz niezwykle wyrafinowanych łączeń niemal cieśielskich. Warstwy sklejki z różnych elementów nakładają się na siebie tworząc jednolity mebel o pięknej formie.

Krzesła wykonane są ze sklejki bukowej pokrytej bezbarwnym lakierem, posiadają sygnaturę Dietikera. Zostały wyprodukowane w Szwajcarii pod koniec XX wieku. Ich stan mechaniczny jest bez zarzutu, posiadają przetarcia lakieru odpowiednie dla wieku mebla, za dopłatą możliwa renowacja chociaż moim zdaniem nie jest wymagana.

dostępne 15 sztuk.

Cena: 870 zł za sztukę (cena brutto) / 200 euro for a piece REZERWACJA 11 SZTUK

zamówienia i kalkulacja ceny transportu: chairs@krzeslarz.pl
Wysyłka możliwa w granicach Polski i Europy.
Odbiór osobisty na Pradze Południe, możliwa dostawa na terenie Warszawy.
Gwarantuje prawdziwość opisu pochodzenia moich mebli i stanu zachowania, w przypadku znacznych rozbieżności między opisem, a stanem faktycznym przyjmuje zwroty pokrywając 100 procent kosztów które poniósł klient.
Wszystkie meble które sprzedajemy są używane, w związku z tym posiadają liczne ślady użytkowania, opis stanu uwzględnia niestandardowe zużycie, wpływające na estetykę lub wytrzymałość mebla.
Ważne! Zawsze lepiej jest kupić używany mebel niż nowy 🙂
orders and shipping price: chairs@krzeslarz.pl
transport is possible to whole europe.