czerwone krzesła 2100, proj. Edlef Bandixen, Dietiker, Szwajcaria, 4 sztuki

4 czerwone krzesła 2100, zaprojektowane przez Edlefa Bandixena, wyprodukowane przez szwajcarską firmę Dietiker.

Parametry i Ważne Informacje

  • Projektant: Edlef Bandixen
  • Rok projektu: 1963
  • Materiały: konstrukcja wykonana z prostej chromowanej rurki, siedzisko i oparcie wykonane ze giętej sklejki barwionej na czerwono
  • Stan zachowania: krzesło zostało poddane częściowej renowacji, siedzisko i oparcie nosi niewielkie ślady użytkowania a konstrukcja jest w stanie prawie perfekcyjnym
  • Wymiary: –
  • Dostępność: 4 sztuki
  • Cena: sprzedane / sold

Opis krzesła:

Krzesła 2100 to klasyk szwajcarskiego designu. Zaprojektowane w 1963 roku przez Edlefa Bandixena. Konstrukcja krzesła jest wykonana ze smukłej, chromowanej rurki wygiętej w okolicach oparcia – tworzy bardzo elegancką linię. Oparcie i siedzisko wykonane jest z formowanej na ciepło sklejki, wybarwionej na czerwony kolor z wyeksponowanym, pięknym rysunkiem drewna.

Cena: sprzedane

zamówienia i kalkulacja ceny transportu: chairs@krzeslarz.pl
Wysyłka możliwa w granicach Polski i Europy.
Odbiór osobisty na Pradze Południe, możliwa dostawa na terenie Warszawy.
Gwarantuje prawdziwość opisu pochodzenia moich mebli i stanu zachowania, w przypadku znacznych rozbieżności między opisem, a stanem faktycznym przyjmuje zwroty pokrywając 100 procent kosztów które poniósł klient.
Wszystkie meble które sprzedajemy są używane, w związku z tym posiadają liczne ślady użytkowania, opis stanu uwzględnia niestandardowe zużycie, wpływające na estetykę lub wytrzymałość mebla.
Ważne! Zawsze lepiej jest kupić używany mebel niż nowy 🙂
orders and shipping price: chairs@krzeslarz.pl
transport is possible to whole europe.