czerwone i zielone krzesła REY 3300, proj. Bruno Rey, Kusch Co, Niemcy, lata 70, 5/50 sztuk

czerwone i zielone krzesła REY 3300, proj. Bruno Rey

Prezentujemy serię krzeseł REY 3300, zaprojektowanych w 1971 roku przez uznawanego szwajcarskiego projektanta Bruno Reya. Wykonane przez niemiecką firmę Kusch+Co, te krzesła są doskonałym przykładem rzemieślniczej jakości i postmodernistycznego designu. Ta seria pochodzi z wczesnych lat 70, posiada charakterystyczny, mniej obły metalowy łącznik (który wymieniono w latach 80) to wskazuje na ich autentyczność i zwiększa kolekcjonerską wartość.

Szczegóły produktu:

  • Projektant: Bruno Rey
  • Producent: Kusch+Co
  • Rok projektu: 1971
  • Era produkcyjna: Wczesne lata 70.
  • Materiały konstrukcyjne: Solidne bukowe nogi i oparcie, profilowana sklejka na siedzisku
  • Wymiary: 44 cm szerokości x 49 cm głębokości x 80 cm wysokości
  • Kolory: Czerwona bejca (0/30 sztuk), zielona bejca (0/20 sztuk) – krzesła malowane tak aby widoczne pozostały słoje drewna
  • Stan: Mechaniczny bardzo dobry, Powierzchnia drewna nosi liczne widoczne z bliska przetarcia które zostały zamalowane farbą w tym samym kolorze co oryginalna

Opis: Krzesła REY 3300 są nie tylko ucieleśnieniem solidności, dzięki pancernym metalowym łącznikom, ale również wyjątkowo wygodne, z wyprofilowanym siedziskiem i oparciem. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że są one idealne do mniejszych przestrzeni i łatwe w przechowywaniu, dzięki możliwości sztaplowania. To sprawia, że sprawdzą się również jako dodatkowe krzesła używane do większych domowych imprez.

Wartość: Krzesła REY są bardzo wytrzymałe, te egzemplarze służą juz 30 lat, a są nadal wyjątkowo stabilne. Mają prosty, ponadczasowy design który pewnie nigdy nie wyjdzie z mody. Dodatkowo są dosyć trudne w produkcji przez co niezwykle ciężko je podrobić.

Cena: sprzedane /sold

zamówienia i kalkulacja ceny transportu: chairs@krzeslarz.pl
Wysyłka możliwa w granicach Polski i Europy.
Odbiór osobisty na Pradze Południe, możliwa dostawa na terenie Warszawy.
Gwarantuje prawdziwość opisu pochodzenia moich mebli i stanu zachowania, w przypadku znacznych rozbieżności między opisem, a stanem faktycznym przyjmuje zwroty pokrywając 100 procent kosztów które poniósł klient.
Wszystkie meble które sprzedajemy są używane, w związku z tym posiadają liczne ślady użytkowania, opis stanu uwzględnia niestandardowe zużycie, wpływające na estetykę lub wytrzymałość mebla.
Ważne! Zawsze lepiej jest kupić używany mebel niż nowy 🙂
orders and shipping price: chairs@krzeslarz.pl
transport is possible to whole europe.