Brązowe Rey 3300, Bruno Rey, Kusch+co, Niemcy,

Krzesła REY 3300 w kolorze ciemo-brązowym, projekt Bruno Rey, producent Kusch+co, Niemcy lata 70/80

Krzesło REY 3300 to ikona designu vintage stworzona przez szwajcarskiego architekta Bruno Reya w latach 70. Produkowane pierwotnie przez Dietiker w Szwajcarii i Kusch+co w Niemczech, produkowane od 1971 roku, obecnie produkowane przez duńską firmę HAY. To krzesło o wyjątkowym ponadczasowym designie i wyjatkowej trwałości.

 

  • Materiały: Nogi i oparcie krzesła wykonane są z solidnego drewna bukowego, co zapewnia nie tylko wytrzymałość, ale również naturalną elegancję. Siedzisko skonstruowane jest z bukowej sklejki, a wszystkie elementy połączone są metalowymi łącznikami.
  • Trwałość: Krzesło REY 3300 to symbol trwałości. Jego solidna konstrukcja i staranne wykonanie zapewniają, że przetrwa przez wiele lat.
  • Stan zachowania: Krzesła są sygnowane i utrzymane w niemal perekcyjnym stanie. 1 sztuka z 6 ma wyraźnie ciemniejsze siedzisko, jednak pasuje do pozostałych.
  • Wymiary: Krzesło ma kompaktowe wymiary – 44 cm x 49 cm x H80 cm, co sprawia, że jest idealne do różnych przestrzeni. Jego ergonomiczny kształt zapewnia wygodę podczas użytkowania.
  • Dostępność: sprzedane

 

Cena:  sprzedany / sold
zamówienia i kalkulacja ceny transportu: chairs@krzeslarz.pl
wysyłka możliwa w granicach Polski i Europy
odbiór osobisty na Pradze Północ, możliwa dostawa na terenie Warszawy
orders and shipping price: chairs@krzeslarz.pl
transport is possible to whole europe.